Naše služby

Web | Eshop | Mobilní aplikace | Design | Marketing | SEO | Copywriting

Web / Eshop

SEO, kvaliní design, plná respozivita

O naše webová řešení se staráme pravidelně, aby byla vždy zabezpečená, rychlá a maximálně funkční. Klientům navrhujeme prodejní a optimální strukturu webu pro zákazníka i vyhledávače, čímž zvyšujeme šanci na růst tržeb.

Poskytujeme také krátkou reakční dobu pro řešení akutních problémů. Naše webová řešení jsou navíc vždy připravena tak, aby řízení a úpravy obsahu mohl zpracovat i sám zákazník pohodlně z přizpůsobeného administračního rozhraní. Nechceme však být jen dodavatelem jednorázové zakázky, a proto je naším cílem poskytovat vám komplexní péči.

Mobilní aplikace

iOS, Android s podporou pro PWA

Mobilní aplikace děláme vždy na míru, protože každý projekt má jiné požadavky. Většinou se jedná o aplikace pro iOS a Android.

Naše řešení jsou vždy připravena tak, aby řízení a úpravy obsahu mohl zpracovat i sám zákazník pohodlně z přizpůsobeného administračního rozhraní. Nechceme však být jen dodavatelem jednorázové zakázky, a proto je naším cílem poskytovat vám komplexní péči.

Design a ostatní

Grafický design, marketing, copywriting

Design je pro nás velmi důležitý, protože je to první, co zákazník uvidí. Proto se snažíme vždy vytvořit design, který bude odpovídat vašemu stylu a zároveň bude přehledný a funkční.

Ať už potřebujete nový logotyp, vizitky, letáky, plakáty, bannerovou reklamu, nebo cokoliv jiného, rádi vám pomůžeme. Navíc vám můžeme pomoci s marketingem a copywritingem.

Máte zájem o konzultaci?

Kontaktujte nás