Skvělé projekty

Dáváme dohromady ty nejlepší lidi a vytváříme skvělé projekty

"Handpicked" projekty

Výběr těch nejlepších projektů

MangoSTAV

MangoSTAV

Moderní a přehledný single-page web který je ideální pro všechny, kteří hledají stavební práce a podobný servis. Výsledkem je moderní e-shop, který je přehledný a zároveň výrazný.

ArisCat Market

ArisCat Market

ArisCAT Market je cloudové řešení, která revolučním způsobem online pokrývá veškeré potřeby komunikace mezi výrobními společnostmi, obchodníky a montéry, a tím dává do ruky konkurenční výhodu všem zúčastněným.

Shelf Inspector

Shelf Inspector

Shelf Inspector je mobilní aplikace, která vám pomůže s kontrolou zásob a jejich správného uskladnění. Práce byla primárně pro Redbull a Nestlé, ale v současné době se aplikace používá i jinde.

L'Oréal/EcoDesignCloud

L'Oréal/EcoDesignCloud

L'Oréal Paris je francouzská kosmetická společnost, která se zabývá výrobou kosmetiky, parfémů a vlasové péče. Naše práce byla vytvořit přehlednej backoffice tool pro jejich dodavatele.

RoyalChaga

RoyalChaga

RoyalChaga je e-shop, který se zaměřuje na prodej zdravotnických potřeb. Výsledkem je moderní e-shop, který je přehledný a zároveň výrazný. Náš tým se postaral o kompletní vývoj a zpracování.

Bagrovanie Prievidza

Bagrovanie Prievidza

Naši Slovenští kolegové se postarali o spracování jednoduchého ukázkového webu pro bagrovanieprievidza.sk. Moderní a přehledný single-page web který je ideální pro všechny, kteří hledají bagrování v Prievidzi.

Ubytováni Prostějov

Ubytováni Prostějov

Jestli se chcete ubytovat, neváhejte a navštivte ubytovani-prostejov.com. Výsledkem je moderní e-shop, který je přehledný a zároveň výrazný. Ideální pro všechny, kteří hledají ubytování v Prostějově.

matysw

matysw

Od samotného webu až po plně funkční mobilní aplikaci. matysw je revoluce v oblasti health & fitness a jsme rádi že si zvolili právě nás. Projekt je dlougodobý a pořád se na něm pracuje a vylepšujeme ho.

LekarnaSpea

LekarnaSpea

V spolupráci s exerním týmem jsme vytvořili moderní e-shop, který je přehledný a zároveň výrazný. Náš tým se postaral o kompletní vývoj a zpracování. Lékárna Spea je e-shop, který se zaměřuje na prodej zdravotnických potřeb.

Vapeshoponline

Vapeshoponline

Vapeshoponline.sk je e-shop, který se zaměřuje na prodej elektronických cigaret a příslušenství. Výsledkem je moderní e-shop, který je přehledný a zároveň výrazný. Náš tým se postaral o kompletní návrh a zpracování.

Creatiproz

Creatiproz

Moderní doba a kvalitní doplnky stravy byli řešení pro Creatoproz. Zvolili jsme moderní a jednoduchý design, který je přehledný a zároveň výrazný. Výsledkem je moderní e-shop, který je přehledný a zároveň výrazný.

Lenita.cz

Lenita.cz

Zdravotnické potřeby LENITA, online obchod který nabízí široký výběr zdravotnických potřeb, polohovací postel, oxygenerátor, křesla nebo chodítka. Jednoduchý návrh a zpracování pro snadnou orientaci a přehlednost.

Váš projekt/web?

Chcete se dostat do našeho výběru? Napište nám!

Máte zájem o konzultaci?

Kontaktujte nás